Fotografia Kulinarna Gliwice, Katowice

Chcesz sprawić by Twoja oferta, menu czy strona internetowa okraszona była profesjonalnymi, smakowitymi fotografiami w najwyższym standardzie? Zapraszam do skorzystania            z moich usług fotografii kulinarnej. Jako doświadczona fotografka jestem w stanie przygotować najwyższej jakości zdjęcia kulinarne, które zachwycą Twoich Klientów.
Fotografia kulinarna w ostatnich latach stała się niezwykle istotna. Coraz większa grupa odbiorców przykłada wagę do prezentowanych zdjęć, zwiększając swoje wymagania co do ich wykonania. Szczególnie w biznesie HoReCa wzrosły wymagania co do jakości fotografii produktowej i kulinarnej.

Fotograf Kulinarny Gliwice, Katowice

Dzisiaj zdjęcia otaczają nas wszędzie. Na stronach internetowych, w social mediach, na billboardach. Tak duże natężenie fotografii produktowej sprawia, że by się wyróżnić potrzeba czegoś wyjątkowego! I to właśnie moje zadanie. Sprawię, że zwyczajne dania na zdjęciach otrzymują magicznych mocy. Każda kompozycja, każde zdjęcie, to dla mnie nowa droga, którą mogę podążać. Inspiruje mnie otaczający świat, tradycja, przyroda i zmiany jakie w niej zachodzą. Pragnę przekazać w swojej fotografii kulinarnej to wszystko co najpiękniejsze.

Dotychczasowe realizacje były wykonywane dla firm z całej Polski, ale szczególnie często przy fotografii kulinarnej współpracuję z firmami    z Gliwic, Katowic i całego Śląska.                     Z przyjemnością podejmuję kolejne współprace   i stworzę nowe projekty z zakresu fotografii kulinarnej. Skontaktuj się ze mną, a poznasz szczegóły i otrzymasz spersonalizowaną ofertę. Poniżej mam przyjemność zaprezentować wybrane, zrealizowane przeze mnie, projekty fotografii kulinarnej.   

KONTAKT

e-mail:

kontakt.foodartstudio@gmail.com

SOCIAL MEDIA